Konkurs Na Majówkę

Konkurs „Na Majówkę”

Po Warszawie pięćdziesiątką? Nie da się? Sprawdź! 11 maja rusza konkurs Fundacji „Drogi Mazowsza”, którym udowodnimy na antenie RDC, że jest to możliwe.

Konkurs podzielony na dwa etapy: 1 etap to eliminacje na antenie Radia polegające na weryfikacji wiedzy z zakresu zasad ruchu drogowego. Pytania przygotowane przez organizatorów konkursu.

2 etap to praktyczna jazda po mieście – każdy z trzech finalistów otrzyma samochód od VW Zasada do wyłącznej dyspozycji na 10 dni. Osoba, która na podstawie wskaźników aplikacji mobilnej ForDrivers osiągnie najlepszy wynik w trakcie 2 etapu wygrywa nagrodę główną – 2 bilety na wyścigi samochodów klasy turystycznej na torze LAUSITZRING w Niemczech, w dniach 3-5 czerwca 2016 wraz z 2 noclegami w pokoju 2 osobowym. Nagrodę ufundowała „Dekra Polska”.

Partnerami konkursu są: Polskie Radio RDC, Volkswagen Zasada, Dekra Polska, firma Drogi Mazowsza, Polski Związek Motorowy, Automobilklub Polski oraz forDrivers.

[one_third valign=”top” animation=”fade_in”]

For Drivers

[/one_third]

[one_third valign=”top” animation=”fade_in”]

fordrivers

[/one_third]

[one_third_last valign=”top” animation=”fade_in”]

Volkswagen Sobiesław Zasada Warszawa

[/one_third_last]

[one_third valign=”top” animation=”fade_in”]

Automobil Klub Polski

[/one_third]

[one_third valign=”top” animation=”fade_in”]

Polski Związek Motorowy

[/one_third]

[one_third_last valign=”top” animation=”fade_in”]

DEKRA

[/one_third_last]

WARUNKI UDZIAŁU W KONKURSIE

Osoba musi mieć ukończone 18 lat i posiadać prawo jazdy od przynajmniej 5 lat. Uczestnik musi mieszkać na terenie Warszawy (nie Józefosław, nie Sulejówek, nie Łomianki) oraz posiadać smartfona z systemem operacyjnym android. Laureaci eliminacji muszą w dniu 13 maja pobrać i zarejestrować się na platformie forDrivers, na której będziemy monitorować jazdę zgodną z przepisami. Jazda ma odbywać się w Warszawie, w terenie zabudowanym, z dozwoloną prędkością. Każdy uczestnik finału będzie zobowiązany przejechać dziennie nie mniej niż 5 km. Zwycięzcą zostanie osoba, która uzyska najwyższy poziom bezpieczeństwa jazdy, jednakże na poziomie nie niższym niż 85% przy minimalnym dystansie 25 km przez cały okres konkursu. Gdyby okazało się, że wszyscy osiągną ten sam poziom, to sprawdzimy liczbę poprawnie udzielonych odpowiedzi w trakcie eliminacji oraz czas ich udzielenia.

Laureat drugiego miejsca otrzyma dwa podwójne zaproszenia klasy VIP na Rajd Polski w Mikołajkach 2-3 lipca 2016 r. (bez noclegu) od Polskiego Związku Motorowego. Trzecie miejsce zostanie nagrodzone pięcioma godzinami jazdy doszkalającej na torze Automobilklubu Polski na Bemowie.

Adam Sobieraj

Proszę śledź i polub nas:

Leave a Comment

Shopping Cart
Scroll to Top