KARTA ROWEROWA DLA MAZOWSZA. PRUSZKÓW. MILIONERZY.

Nie wszystko nam wychodzi w ramach projektu „Karta rowerowa dla Mazowsza. Pruszków”. 21 listopada, w Dzień Życzliwości, zaplanowaliśmy egzamin w nowej formule. Nie udało się. W dzień życzliwości pogoda nie była życzliwa. Rodzice wyjrzeli za okno i zabronili dzieciom zdawać egzamin. Wszystko było gotowe, znaki, egzaminator.
Przygotowaliśmy egzamin w nowej formule, choć jeszcze hybrydowy. Bez tarki, bez slalomu. Nowe testy, bez haczyków, sprawdzające wiedzę. Okazało się, że śnieg pokonał nas mentalnie, a właściwie rodziców, którzy wycofali dzieci z egzaminu. Mimo to odbyła się pierwsza lekcja w nowej formule. Wykorzystaliśmy format teleturnieju #Milionerzy Był przyjaciel, był telefon do przyjaciela, była pomoc publiczności. Była też nagroda główna karton czekolady. Formuła zaakceptowana przez dzieci, zintegrowała grupę, razem walczyli o nagrodę. Pytań było tyle, ilu uczniów. Każdy odpowiadał na jedno pytanie, po odpowiedzi wracał. Każdy zatem mógł położyć rozgrywkę, każdy mógł liczyć na telefon do przyjaciela. Chodziło o czekoladę ostatecznie i edukację definitywnie.
Lekcję z powodzeniem wykorzystaliśmy w Szkole nr 8 w Pruszkowie. Parafrazując Kiemlicza: „taki gość, taki gość!”. Konrad Romik i Paweł Makuch przyglądali się jednej z ostatnich lekcji w ramach „Karta rowerowa dla Mazowsza. Pruszków.” Dziś pokazaliśmy nową formułę edukacji, nauki znaków, nauki reguł poprzez Quiz. Znów byli Milionerzy, znów można było wygrać karton czekolady. Rozdał ją Konrad Romik.
Proszę śledź i polub nas:
Shopping Cart
Scroll to Top