CSR w Sporcie

Zalew informacji, jaki towarzyszy dobie komórek, wszechobecnego internetu, reklam, samoodtwarzających się filmów, wyskakujących banerów powoduje, że dotarcie z naszą, ważną z naszego punktu widzenia, informacją jest niezwykle trudne. Większym kunsztem trzeba wykazać się, kiedy chcemy dotrzeć z tematem trudnym, jakim jest bezpieczeństwo ruchu drogowego. Marki samochodowe wbrew pozorom unikają tematu, bo nie chcą być kojarzone z wypadkami.

Fundacja „Drogi Mazowsza” podjęła współpracę z Lang Team i Poland Bike. Firmy, które organizują imprezy sportowe na najwyższym poziomie oraz z wysokim poziomem dotarcia społecznościowego. Dzięki tej współpracy Fundacja może promować bezpieczeństwo ruchu podczas organizowanych przez nich imprezach kolarskich.

O tym właśnie mówiliśmy podczas konferencji „CSR a Wydarzenia Sportowe”, która obyła się w Akademii Finansów i Biznesu „Vistula”: Poznajcie naszego drugiego prelegenta Pana Adama Sobieraja z „FUNDACJI DROGI MAZOWSZA”. Pan Prezes uświadomił nam jak ważne są zagadnienia bezpieczeństwa drogowego oraz podpowiedział jak te istotne treści można przekazać „mimochodem”!

Proszę śledź i polub nas:

Leave a Comment

Shopping Cart
Scroll to Top