BUS Expo i MT TSL

Ptak Warsaw Expo zwróciło się do Fundacji „Drogi Mazowsza” o przygotowanie 4 dni konferencji branżowych na Międzynarodowych Targach „Transport, Spedycja, Logistyka” oraz Międzynarodowych Targach „BUS Expo” w dniach 22-24 marca 2017 r.

Targi odbędą się w Największym Parku Targowym i Wystawienniczym w Polsce, a konkretnie w podwarszawskim Nadarzynie, to idealnie miejsce na zaprezentowanie pakietów flotowych dla firm,  systemów zarządzania bezpieczeństwem. Postrzegamy bowiem bezpieczeństwo szerzej niż tylko wypadek na drodze. Bezpieczeństwo ekonomiczne, wolny umysł od problemów ma istotny wpływ na odbieranie bodźców i podejmowane w konsekwencji decyzje za kierownicą.

W programie targów odbędą się premiery samochodów ciężarowych, użytkowych oraz autobusów i autokarów, mistrzostwa kierowców zawodowych, giełda ofert pracy dla kierowców i przewoźników, ćwiczenia na symulatorach jazdy, giełda używanych autobusów i autokarów, konferencje branżowe w strefie Bussines Café, za przeprowadzenie których jesteśmy odpowiedzialni. Mamy wyłączność na dobór tematów oraz partnerów konferencji.

Przygotowaliśmy cztery bloki tematyczne:

23 marca 2017 – czwartek – MT TSL: „Bezpieczny Kierowca” – projekt poruszający szeroki aspekt bezpieczeństwa kierowcy, ruchu drogowego i bezpieczeństwo towaru, ale także bezpieczeństwo ekonomiczne.

23 marca 2017 – czwartek – BUS Expo: „Warszawska Polityka Mobilności” – projekt rozwoju miasta do roku 2030. W ramach bloku przeprowadzimy konferencję „Transport w metropolii” nawiązującą do propozycji zmian granic Warszawy.

23 marca 2017 – czwartek – BUS Expo: Podczas konferencji odbędzie się panel „Kobieta za kółkiem”, podczas którego przeprowadzimy pokaz mody użytkowej Macieja Domańskiego dla pań za kółkiem, warsztaty make-up. Panel „Kobieta za kółkiem” realizowana będzie z Radiem dla Ciebie.

24 marca 2017 – piątek – MT TSL:  „Ciężarówka Skarbonka” – projekt dla zaawansowanych przedsiębiorców potrzebujących zmian w sposobie prowadzenia biznesu, projekt realizowany wspólnie z Grupą Idea Bank.

24 marca 2017 – piątek – BUS Expo: „Mój Pierwszy Autobus” – projekt przeznaczony dla start-upów oraz początkujących biznesów. Poruszmy kwestię funduszy europejskich na początek i na dalszy rozwój firmy. Projekt realizowany wspólnie z Mazowieckim Urzędem Pracy i „Akademia Biznesu i Finansów Vistula”, której rektorem jest prof. Witold Orłowski.

Mamy również do dyspozycji 4 stanowiska po 34 m w hali MT TSL i 4 stanowiska po 30 m w hali BUS Expo.

Proszę śledź i polub nas:

Leave a Comment

Shopping Cart
Scroll to Top