Zdrowo Rowerowo 2022

Największe w Polsce stacjonarne Miasteczko Ruchu Drogowego zaprasza na piknik „Zdrowo – rowerowo” – po prawie trzy letniej przerwie spowodowanej pandemią.
Cztery tysiące metrów kwadratowych placu manewrowego, 750 m jezdni i ścieżek rowerowych, 38 m torów tramwajowych, 20 sygnalizatorów świetlnych, 130 znaków drogowych, tramwaj, zapory kolejowe, 3 skrzyżowania i rondo: to wszystko do dyspozycji młodszych i starszych rowerzystów pod czujnym i opiekuńczym okiem strażników miejskich.
To już tradycja, że na początku sezonu rowerowego stołeczni strażnicy miejscy organizują imprezę dla wszystkich miłośników dwóch kółek. I choć Miasteczko Ruchu Drogowego przy ulicy Sołtyka dostępne jest dla wszystkich chętnych w każdy weekend już od marca, to sobota 23 kwietnia będzie wyjątkowa. W bezpiecznych warunkach będzie można nie tylko poprawić swoje umiejętności poruszania się na rowerze po ulicach, ale też przy okazji sprawdzić, czy nasz jednoślad jest sprawny (a w razie potrzeby szybko usunąć usterkę), spróbować swoich sił w grach i zabawach albo po prostu miło – i zdrowo! – spędzić czas. Dodatkowe atrakcje zapewnią też nasi partnerzy, którzy zapowiadają swoją obecność.
Serdecznie zapraszamy!
Piknik „Zdrowo – rowerowo”
sobota 23 kwietnia, godz. 11.00 – 16.00
Miasteczko Ruchu Drogowego – ulica Sołtyka 8/10
Proszę śledź i polub nas:
Shopping Cart
Scroll to Top