Wypadek. Co dalej?

Zbliża się Światowy Dzień Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych, który w tym roku przypada
20 listopada 2016 r. Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie we współpracy z Fundacją „Drogi Mazowsza” oraz z Komendą Stołeczną Policji, Komendą Miejską PSP m.st. Warszawy, Strażą Miejską m.st. Warszawy, a także Automobilklubem Polski przygotowała z tej okazji projekt „Wypadek. Co dalej?”.

Projekt został podzielony na część mobilną (1) i stacjonarną (2):

  1. Symulacja dachowania wraz z pokazem ratownictwa drogowego. Wydarzenie o wysokim walorze edukacyjnym ma zadanie zwrócić uwagę widzów na problem bezpieczeństwa na warszawskich drogach oraz unaocznić ciężką pracę służb ratowniczych, które dzień w dzień spieszą z pomocą poszkodowanym. Pokaz poprzedzi spotkanie prasowe na temat bezpieczeństwa ruchu drogowego w Warszawie.

Pokaz został zaplanowany na 20 listopada, g. 12.00, na ulicy Bagatela w Warszawie na odcinku od ulicy Flory do skweru Giedroycia.

  1. Konferencja panelowa „Wypadek. Co dalej?”, podczas której wybitni specjaliści, posłowie, adwokaci, działacze społeczni zmierzą się z problemem wypadków drogowych, pomocy medycznej i rehabilitacji, pomocy najbliższej rodzinie poszkodowanego oraz skutków wypadków dla gospodarki naszego kraju.

Konferencja została zaplanowana na 22 listopada, g. 10.00 – 16.00 w Warszawie przy ulicy Aleje Ujazdowskie 49.

Proszę śledź i polub nas:

Leave a Comment

Shopping Cart
Scroll to Top