Trening MIKORun za nami

Nie była to impreza imponująca pod względem frekwencji, ale pod względem dystansu, i owszem. Jeden z zawodników pokonał 32,5 km (słownie: trzydzieści dwa kilometry pięćset metrów). 

Pierwsze impreza biegowa Fundacji Drogi Mazowsza za nami. Pomimo pandemii, pomimo roszad prawnych związanych z organizacją imprez biegowych, postanowiliśmy dopiąć swego. Przeprowadziliśmy trening charytatywny „MIKORun Online Pruszków”. Nie mogliśmy zorganizować imprezy biegowej ze startem wspólnym, stąd idea treningu, gdzie zawodnicy startowali skąd chcieli, jak chcieli, biegli dokąd chcieli, ale musieli to zarejestrować przy pomocy aplikacji mobilnej. Celem treningu było zebranie środków na prezenty dla dzieci z Domu Miłosierdzia. Niestety, niska frekwencja spowodowała, że zebraliśmy raptem 520 zł.

Motywatorami treningu były karty podarunkowe do galerii handlowej „Nowa Stacja” oraz Renault ZOE ufundowany przez Renault Polska. Warunkiem otrzymania karty było zarejestrowanie biegu od 1 do 30 miejsca. Warunkiem otrzymania ZOE było pokonanie jak najdłuższego dystansu podczas treningu. Wspomniane 32,5 km pokonał Pan Andrzej Miedziejewski. To on będzie mógł wypróbować auto w najbliższy weekend.

Protokół z biegu. MIKORun Protokół

Proszę śledź i polub nas:
Shopping Cart
Scroll to Top