Szkolenie nowa podstawa programowa

6 lutego 2023 roku, Minister Edukacji i Nauki podpisał trzy projekty rozporządzeń w tym w zakresie podstawy programowej przedmiotu technika. Przygotowaliśmy serię szkoleń.

We współpracy z Ministerstwem Infrastruktury i Krajową Radą Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w podstawie programowej przedmiotu technika wprowadzone zostały istotne z punktu widzenia przygotowania uczniów do bezpiecznego zachowania się w ruchu drogowym (jako pasażer, pieszy, kierujący rowerem lub innymi urządzeniami wykorzystywanymi przez uczniów w ruchu drogowym, takimi jak: hulajnogi elektryczne, urządzenia transportu osobistego, urządzenia wspomagające ruch, itp.) zmiany polegające na znaczącym rozszerzeniu treści nauczania związanych z wychowaniem komunikacyjnym i bezpieczeństwem w ruchu drogowym.

Zmieniona podstawa programowa przedmiotu technika będzie obowiązywać od roku szkolnego 2023/2024 w klasie IV szkoły podstawowej, w kolejnych latach – sukcesywnie w klasie V i klasie VI.

Dlatego też przygotowaliśmy serię szkoleń. Seria szkoleń kompaktowych dla nauczycieli wychowania komunikacyjnego, podczas których zostaną omówione nowe definicje wynikające z Prawa o ruchu drogowym, nowa podstawa programowa – część teoretyczna. Ta część szkolenia będzie wstępem do szkolenia praktycznego w maju 2023.

To idealne szkolenie dla Ciebie, jeśli:

» jesteś nauczycielem Techniki,
» prowadzisz zajęcia wychowania komunikacyjnego w szkołach podstawowych,
» przygotowujesz uczniów do egzaminu na kartę rowerową,
» prowadzisz wycieczki rowerowe dla uczniów szkół podstawowych.

Szczegóły i zapisy: https://akademiaodn.pl/metodyka-kursu-na-karte-rowerowa/ 

Proszę śledź i polub nas:
Shopping Cart
Scroll to Top