Obudź Kasię, licytuj jazdę z Gwiazdą

Zbieramy na sprzęt rehabilitacyjny dla Kasi. Nim trafi w ręce profesjonalistów, czas w kolejce musi spędzić w domu.

Kasia ma 30 lat. Nie zauważyła, że przyszła wiosna, zakwitły kasztany, zrobiło się wreszcie ciepło. Nie była na pogrzebie taty. Jest w śpiączce. Pod koniec lutego wjechał w nią TIR, w którym pękła opona. 5 osób zginęło, ona przeżyła. Zdaniem lekarzy „nie powinna”. Organizm Kasi podjął walkę i małymi kroczkami wracają funkcje życiowe. Wrócił oddech. Mimo że nadal jest w śpiączce, lekarze wysyłają Kasię do domu, aby czekała w kolejce na wybudzenie. Im dłużej śpi, tym gorzej dla niej. Musimy zebrać 15.000 zł, aby zapewnić jej profesjonalną opiekę w domu, kiedy będzie oczekiwać na wolne miejsce w klinice „Budzik”.

Pomóż Kasi licytując jazdę off-road z jedną z dziewięciu gwiazd, uczestników 10. edycji VIP Cross! Twoja przyjemność, Twoje emocje, wrócą Kasi prawdziwe życie!

Fundacja „Drogi Mazowsza” to osoby, które również „nie powinny” przeżyć wypadku drogowego. Ich organizmy, ich rodziny zawalczyły o życie. Dziś mają rodziny, dzieci, cieszą się światem. Pomóż Kasi wrócić do domu, aby mogła być żoną, matką, aby mogła wrócić do pracy.

Pomaga nam Fundacja „Sedeka”, która organizuje i niesie pomoc osobom potrzebującym oraz ich bliskim, a także firmom i organizacjom zaangażowanym społecznie.

W tegorocznej edycji VIP Cross wezmą udział Karolina Szostak, Beata Tadla, Łukasz Zagrobelny, Eva Basta, Robert Klatt, Tomasz Oświeciński, Antoni Pawlicki, Małgorzata Potocka, Mikołaj Roznerski, Klaudia Helejcio, Tomasz Ciachorowski, Dorota Węgrowska, Adam Kraśko, Agnieszka Mrozińska. Z którą Gwiazdą chcesz pojechać?

VIP Cross odbędzie się 3 czerwca 2017 r. godz. 10:00 do 14.00 (wstęp na teren toru od godz. 9:00) na torze DRIVE POSITION w Jankach ( Warszawa). Zwycięzca licytacji może zostać kierowcą auta lub pilotem gwiazdy (decyzja należy do zwycięzcy licytacji). Przejazd odbywa się samochodami użyczonymi przez Mitsubishi Motors Polska – Pajero i L200 Monster)

Przejazd odbywa się poza konkursem, inną trasą niż oficjalna trasa rajdu.

Proszę śledź i polub nas:

Leave a Comment

Shopping Cart
Scroll to Top