e-Platforma do dzieła!

Udało się! Wygląda na to, że rok 2020 nie będzie taki najgorszy. Fundacja Drogi Mazowsza, wspólnie z Akademią Biznesu MDDP, wygrała przetarg Ministerstwa Infrastruktury „Ogólnopolskie szkolenie dla nauczycieli w zakresie edukacji dzieci i młodzieży w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego”. W ramach projektu stworzymy e-platformę dydaktyczną dla nauczycieli. Wartość projektu: 3.000.000 zł.

Po 8 latach ciężkiej, niewdzięcznej pracy, doceniono nasz scenariusz, jaki zaprezentowaliśmy w ofercie przetargowej. Całe 8 lat doświadczenia znajdzie się w tej platformie. Nasza filozofia działania, choć zamawiający jasno określi  zawartość projektu, która ma być zbieżna z podstawą programową obowiązującą w polskich przedszkolach i szkołach.

Będzie to ciężkie 35 dni, ponieważ chcemy stworzyć 400 ekranów treści, 50 filmów edukacyjnych od nowa. Bazą będzie oczywiście kodeks drogowy i definicje z niego płynące. Chcemy, aby był to projekt dla wszystkich nauczycieli, a nie dla instruktorów prawa jazdy, aby nauczyciele i dzieci nauczyli się zasad, a nie przepisów. Projekt trudny, bowiem musi trafić zarówno do dzieci lat 3, jaki do młodzieży lat 17.

Harmonogram prac twardy, cel 25 września 2020. Wtedy nastąpi prezentacja projektu.

Proszę śledź i polub nas:
Shopping Cart
Scroll to Top