DOM EDUKACYJNY R18

Po 12 latach działalności doczekamy się własnej siedziby, prawdziwej.

Podpisaliśmy w tym tygodniu umowę użyczenia nieruchomości pod działalność Fundacji. Wygląda na to, że w połowie roku przeprowadzimy się z Pruszkowa do Warszawy.

Oprócz klasycznego biura z biurkiem i komputerem, gdzie będziemy przyjmować gości i potencjalnych partnerów, przygotujemy salę szkoleniową, salę konferencji online, studio podcastowe, ale (i chyba przede wszystkim) sale dydaktyczne wychowania komunikacyjnego w ramach projektu \”Karta rowerowa dla Mazowsza.\”. Zakupimy symulatory jazdy rowerem, będzie sala pierwszej pomocy, będzie sala serwisu rowerowego, będzie sala traumy powypadkowej. W przyszłości uruchomimy serwis rowerowy, w garażu, bo niby gdzie. Zaczęliśmy od kuchni. Bo w kuchni najlepiej się myśli, tam toczą się najważniejsze dysputy. Choć niektórzy mówią o jeszcze jednym pomieszczeniu, ale tam to raczej samotnia z podłączeniem do \”Czajki\”. 😏

Poszukujemy fachowców od prawdziwych dotacji typu PFRON, KPO, abyśmy mogli dostosować lokal do potrzeb osób z dysfunkcją ruchu. Musimy zamontować windę schodową przynajmniej na poziom 0+, zmodernizować toaletę. Szacunkowy koszt windy schodowej to 60.000 zł z montażem.

Proszę śledź i polub nas:
Shopping Cart
Scroll to Top