1. Lang1
  2. Lang2
  3. Lang3
  4. Lang4

Blisko 1000 kolarzy stanęło na starcie dwóch imprez kolarskich – Lang Team Maratony Rowerowe i Lang Team Race, które odbyły w mijający już weekend w Wilanowie w ramach „Warszawskiego Weekendu Rowerowego” w Wilanowie. Fundacja została zaproszona do zabezpieczenia imprezy pod kątem bezpieczeństwa. W miasteczku zawodów, wspólnie ze Strażą Miejską, uruchomiliśmy miasteczko ruchu drogowego w ranach 5WTBRD, w którym dzieci przed startem i po, mogły przypomnieć sobie zasady jazdy na rowerze w warunkach terenu zabudowanego.

Główną atrakcją obu dni były wyścigi kolarskie MTB – Lang Team Maratony Rowerowe na dystansie 30, 60 i 90 km oraz wyścig szosowy na dystansie 45 i 90 km. Ten drugi kolarze pokonali piekielnie szybko. Mimo panującego upału, nikomu nic nie stało się. Choć zadawało się odczuć w niedzielę lekkie ochłodzenie. Trasa obu wyścigów opierała się na drogach Wilanowa i Konstancina.