START HONOROWY

Został nam tylko 1 dzień do startu „De Varsovie a Paris!”. Z tej okazji zorganizowaliśmy „start honorowy”

Dzień zaczęliśmy do wizyty w Polskim Radio. Start honorowy to przejazd rowerem szlakiem naszych partnerów. Zaczęliśmy od Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Potem byli Ministerstwo Sportu i Turystyki, Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, Rzeczpospolita, Ambasada Francji i Cofidis Polska.

Ale już w środę, 10 lipca, rusza Rajd Rowerowy De Varsovie à Paris!

Projekt o charakterze społecznym organizowany przez Fundację „Drogi Mazowsza”. Rajd organizujemy z okazji XXXIII Igrzysk Olimpijskich. W czasie rajdu przejedziemy 1850 km z Warszawy do Paryża przez Poznań, Berlin, Amsterdam i Brukselę. Do Paryża dojedziemy 26 lipca 2024, czyli w dniu ceremonii otwarcia. Rajd będzie samotną wyprawą rowerową autora projektu. Jest nim Adam Sobieraj, były rzecznik prasowy Zarządu Dróg Miejskich w Warszawie, Prezes Fundacji.

Na trasę ruszymy 10 lipca 2024, g. 10.00 spod Urzędu Miasta w Pruszkowie. Na uroczysty start zapraszamy naszych Partnerów i mieszkańców na g. 09.15. Wyjazd z Pruszkowa: Kraszewskiego – Prusa – Kościuszki – Sienkiewicza – Gomulińskiego – Parzniew (Solidarności).

BĄDŹCIE Z NAMI!

Bardzo dużo szczegółów tu: https://drogimazowsza.org/de-varsovie-a-paris/

Proszę śledź i polub nas:
Shopping Cart
Scroll to Top