Olaf odjechał skuterem

Zakończyła się tegoroczna edycja projektu „Od Skutera do Harleya”. Podczas wtorkowego finału, który odbył się w siedzibie Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego, 17 finalistów walczyło o główną nagrodę, która towarzyszy od pierwszej edycji projektu, skuter. Finaliści musieli odpowiedzieć na pytania przygotowane przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego. Najlepszym okazał się Olaf Deon ze Szkoły Podstawowej nr 12 z Warszawy. To on odjechał główną nagrodą. Polski Związek Motorowy ufundował 17 nagród dla wszystkich uczestników finału. Pierwsza dziesiątka najlepszych finalistów otrzymała oświetlenie rowerowe do rowerów marki Giant oraz plecaki 4f od Fundacji Drogi Mazowsza.

W tegorocznej akcji wzięło udział  2000 uczniów, odwiedziliśmy 20 szkół z Warszawy i Mazowsza. Od początku akcji, przeszkoliliśmy ponad 18000 uczestników ze 130 szkół z Warszawy i Mazowsza.

Projekt kierowany jest do kandydatów na prawo jazdy kategorii AM. Organizatorem akcji jest Warsaw Chapter Poland, we współpracy z Urzędem miasta stołecznego Warszawy, Mazowieckim Kuratorium Oświaty, Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego oraz Wydziałem Ruchu Drogowgo Komendy Stołecznej Policji.

Fundatorami nagród są PZM i Fundacja „Drogi Mazowsza”.

SkuterHerley18 1SkuterHerley18 2

Proszę śledź i polub nas:
Shopping Cart
Scroll to Top