Mokotowski Rajd Rowerowy – lista zamknięta

Dziękujemy za tak szybkie wypełnienie puli miejsc Mokotowskiego Rajdu Rowerowego. Lista została już zamknięta.

Poniżej kilka informacji porządkowych. Impreza była zgłaszana jeszcze w ścisłym reżimie sanitarnym, na ile mogliśmy dostosować regulamin do nowych wytycznych, na tyle udało się. Będzie trochę pozytywnych nowości, które wnieśliśmy rzutem na taśmę.

Przypomnę kilka zasad:

Start: Dom Kultury „Kadr”, ul. Rzymowskiego 32. Pakiety startowe oraz kupony loterii będą wydawane z okna budynku, od strony ul. Okrzyckiej. Każdy uczestnik może wystartować w Rajdzie od 10.00 do 16.00.

Meta: Polski Związek Motorowy, ul. Kazimierzowska 66. Tam będzie usytuowana urna, do której trzeba wrzucić wypełniony kupon. Nowością będzie możliwość skorzystania z symulatora czasu reakcji. Druga nowość, każdy uczestnik na mecie dostanie obiad oraz kawę lub herbatę. Biuro mety będzie czynne do g. 17.00. Każdy uczestnik musi zarejestrować swój wynik w panelu rejestracyjnym.

Podpowiedź trasy: link.

Pierwsze 30 osób z listy startowej otrzyma plecaki 4F o ile pojawią się na starcie między 10.00 a 16.00. Osoby z listy startowej od 31 do 60 otrzymają kosmetyki rowerowe marki Brunox. Wszyscy uczestnicy otrzymają wodę 0,7 l, ciastka zbożowe oraz apteczkę rowerową oraz obiad na mecie, o czym już było. Co do zasady nie wymagamy kasku rowerowego. Z racji restrykcji Urzędu Dzielnicy Mokotów, pakiet startowy zostanie wydany luzem (nie mogliśmy zamówić torebek).

Losowanie nagrody głównej przewidziane jest na g. 19.00 online. Poniżej link do „spotkania”, podczas którego będziemy losować nagrodę. Niestety z uwagi na zapisy ustawy o grach hazardowych nie mogliśmy już zmienić formuły losowania z online na stacjonarne.  Odbiór i zwrot auta nastąpi z Salonu Renault w Warszawie przy ul. Lewinowskiej 37A.

Losowanie w aplikacji Microsoft Teams

Tytuł: Mokotowski Rajd Rowerowy – losowanie Renault Captur
Godzina: 30 maja 2021 19:00:00 czas środkowoeuropejski letni

Dołącz na swoim komputerze lub w aplikacji mobilnej
Kliknij tutaj, aby dołączyć do spotkania

Proszę śledź i polub nas:
Shopping Cart
Scroll to Top