MIKORun Pruszków Online

Świąteczny trening charytatywny online na rzecz dzieci z domu dziecka w Walendowie. Trenuj 2 km, wesprzyj dzieci, zdobądź Renault ZOE.

TRENING

Wspólnie z partnerami przygotowaliśmy projekt aktywizujący nas i Was w dobie pandemii, ale jednocześnie odpowiadający na zalecania reżimu sanitarnego, choć realny to online.

Minimalny dystans treningu to 2 km, gdzie chcesz, jak chcesz. Trenując pomożesz dzieciom z domu dziecka w Walendowie. Mamy również motywatory treningu. Motywator główny treningu to Renault ZOE na weekend ufundowany przez Renault Polska. Ale jest warunek trzeba pokonać trochę więcej niż 2 km. ZOE zdobędzie ten uczestnik treningu, który przebiegnie najdłuższy dystans treningu. Pozostałe motywatory? Starosta pruszkowski ufundował 528 worków żeglarskich, Fundacja Drogi Mazowsza daje 100 kart upominkowych po 100 zł. Mamy również 10 koszy upominkowych od Carrefoura,
10 zestawów upominkowych od Ziaja, 7 zabiegów kosmetycznych w salonie Arkadius.

POMOC

MIKORun Trening Online Pruszków to zachęcenie do aktywności fizycznej w dobie pandemii i pomoc dzieciom z domu dziecka w Walendowie. DOM Miłosierdzia – to placówka opiekuńczo wychowawcza. Dom istnieje od 2007 roku, przez który przeszło 33 dzieci w wieku od 10 do 18 lat. Obecnie przebywa tam 14 dzieci.

Każda wpłata to 10 zł od Fundacji dla dzieci w Walendowie. W przypadku zarejestrowania dystansu wszystkich uczestników Treningu o łącznej długości nie mniej niż 5000 km – Galeria „Nowa Stacja” przekaże darowiznę na rzecz dzieci z domu w Walendowie w wysokości 5000 zł.

ZASADY

Od 9 listopada do 5 grudnia

6 grudnia od 0.01 do 23.59

7 grudnia

  • Wyniki Treningu o 12:00
  • Uczestnik Treningu, który pokona najdłuższy dystans Treningu otrzyma Renault ZOE na weekend 11-14 grudnia 2020

ORGANIZATORZY

Organizatorem treningu jest Fundacja „Drogi Mazowsza” z Pruszkowa. Fundacja znana jest z promocji zasad ruchu drogowego, jest autorem kampanii „Nie dokładaj roboty”, „I Ty jesteś pieszym”, głównym organizatorem „Warszawskiego Tygodnia Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego”. Współorganizatorami treningu jest Starosta Pruszkowski oraz Prezydent Pruszkowa. Partnerami treningu są Galeria „Nowa Stacja”, Renault Polska, Polski Związek Motorowy i Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Drogowego”.

Proszę śledź i polub nas:
Shopping Cart
Scroll to Top