Kobiety na 6. Biegu – Sękocin

Polski Związek Motorowy zaprasza na trzecie, ostatnie w tym roku szkolenie dla motocyklistek w ramach projektu „Kobiety na 6. Biegu”. Tym razem zapraszamy do Sękocina pod Warszawą. Szkolenie z okazji Światowego Dnia Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych 2022 będzie obsługiwać Fundacja.

To trzecie ostatnie w tym roku szkolenie dla motocyklistek w ramach projektu „Kobiety na 6. Biegu”. Szkolenie zaplanowaliśmy na dwa dni – 19 i 20 listopada, pod dachem Drive-Position, w Sękocinie z okazji Światowego Dnia Pamięci Ofiar Wypadków Ruchu Drogowego. Tym razem szkolenie na motocyklach typu Pit Bike – małych, lekkich motocyklach, przygotowanych do jazdy na nawierzchniach utwardzonych. To doskonała okazja do nauki i rozwinięcia umiejętności jazdy każdym motocyklem.

Specjalnie dla Uczestniczek, udostępnione będą różne modele Pitbike-ów. Na zajęciach będzie dwóch instruktorów, którzy każdej Uczestniczce poświęcą odpowiednią ilość uwagi. Będzie czas na pochwały, omawianie błędów i wskazówki, co robić lepiej. Z czym Uczestniczki wyjadą ze szkolenia? Z lepszą koordynacją ruchów ciała na motocyklu, wiedzą oraz świadomością, że motocykl sam się nie przewraca, wręcz przeciwnie, robi co w jego mocy, by mógł jechać, a Wy razem z nim.

Uczestniczki w trakcie wyjazdu wezmą udział w szkoleniu na motocyklach Pit Bike na utwardzonej nawierzchni toru gokartowego, w kameralnej, kobiecej grupie, poznają i przećwiczą techniki kierowania, pokonywania zakrętów, wytyczania prawidłowej nitki przejazdu, w bezpiecznych, kontrolowanych warunkach, dowiedzą się, jak bezpiecznie hamować i dodawać gaz. Na koniec dnia, uczestniczki zapoznają się z technikami relaksacyjnymi w przyjemnym wnętrzu i strefie wellness Hotelu Pałacyk Otrębusy Business & Spa. Szkolenie to świetna okazja na zapoznania nowych znajomości w inspirującym i wesołym kobiecym gronie.

Projekt „Kobiety na 6. Biegu” współfinansowany przez FIA Road Safety Grant Programme ma na celu poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego wśród motocyklistek, wzrost aktywności kobiet w środowisku motocyklowym, wzrost umiejętności prowadzenia motocykli. Partnerami projektu są Yamaha Polska i Ania Jackowska.

Szczegóły i zapisy:

https://aniajackowska.pl/blog/sekocin-stary-kobiety-na-6-biegu/

Proszę śledź i polub nas:
Shopping Cart
Scroll to Top