DZIEŃ KOBIET, jedyny taki

Kochasz samochody? Lubisz pomagać? Chcesz nabyć nowe umiejętności?  Masz poczucie humoru? Jesteś jedyną taką? To szkolenie jest właśnie dla Ciebie! JEDYNE TAKIE szkolenie na torze doskonalenia jazdy na DZIEŃ KOBIET w Modlinie! 8 marca 2019, 9.15!

Jak pisaliśmy poprzednio, uruchamiamy 4 szkolenia w ramach projektu New Model of Charity. 4 szkolenia odbędą się ze specjalnych okazji. Jedno z nich już 8 marca 2019 r. w DZIEŃ KOBIET, tylko dla kobiet.

Szkolenie będzie prowadzone na samochodach Volkswagena, akcję wesprze Radio Kolor. Szkolenie odbędzie się na najnowocześniejszym obiekcie w Europie, torze doskonalenia techniki jazdy w Modlinie. Szkolenie na poważnie, ale z elementami humoru. Pokażemy do czego służą wszystkie guziki w aucie, co się stanie, kiedy będziemy prowadzić auto z komórką w ręku albo po lampce wina do obiadu. Rozwiniemy skróty, które wymieniają sprzedawcy i pokażemy, jak działają w praktyce. Pokażemy też błędy pakowania pojazdu, które nawet przy niewielkiej kolizji mogą stanowić zagrożenie dla życia. Pokażemy, jak zaparkować auto z rowerem na haku. Każda z uczestniczek otrzyma certyfikat ukończenia kursu. Zajęcia potrwają 7 godzin. Dzień Kobiet jest jedynie pretekstem do zorganizowania wydarzenia.

Szkolenie obejmuje 240 minut szkolenia praktycznego; obiad w formie bufetu – zupa i dwa dania do wyboru. Można zamówić dania bezglutenowe.

Dochód przeznaczony jest na leczenie wybranego dziecka z Mazowieckiego Centrum Rehabilitacji, które ucierpiało w wypadku, zdaniem lekarzy nie powinno przeżyć. Chcemy dokończyć cud. Chcemy zebrać 10.000 zł! Zrobimy to tylko z Tobą, jedyną taką! Cena jedyna taka: 1.000 zł brutto = 700 zł jedyny taki koszt szkolenia + 300 zł dla dziecka. Sami byliśmy pacjentami tego szpitala, który pomógł nam wrócić do normalności. Docieramy do dzieci i osób poszkodowanych w różny sposób. Czasami trzeba urządzić pokój, kiedy pacjent nie może przebywać już w szpitalu, a nie ma jeszcze miejsca na oddziale rehabilitacji. Czasami trzeba kupić pionizator. Czasami po prostu zorganizować transport do domu. Resztę kosztów pokryli sąsiedzi, ale zapomnieli o karetce specjalistycznej do transportu. Tu kryje się jedna z naszych najgłośniejszych akcji: „Pomóż obudzić Kasię”.

Katarzyna wracała ze znajomymi z ferii, uderzył w nich TIR. Tylko ona przeżyła, trójka jej znajomych nie. Kiedy minęło zagrożenie życia, musiała wrócić do domu nim trafiła na rehabilitację. W tym czasie jej pokój zamienił się w mini salę intensywnej terapii.

New Model of Charity to połączenie prewencji z post factum, zapobiegamy, uczymy, pokazując ludzką tragedię wypadków.

Pomóż dzieciom, zobacz nowego volkswagena, zdobądź umiejętności. Jedyne takie Volkswageny, jedyny taki tor, jedyne takie radio, jedyna taka pomoc! Jedyne takie szkolenie techniki jazdy o charakterze charytatywnym na DZIEŃ KOBIET, tylko raz, tylko dla kobiet.

Zapisz się już dziś. Aby zapisać się należy przesłać maila z imieniem i nazwiskiem, danymi do faktury, dowodem wpłaty na rachunek Fundacji. Możesz również skorzystać z dedykowanego formularza na naszej stronie.

8 marca 2019, Tor Modlin, g. 9.15

Harmonogram:

Godz.Zajęcia
09.15rejestracja
09.45STEREO.TYP. Policjanci o…, starych i nowych przepisach
10.30Mała czarna i inne przekąski, przegrupowanie
10.45Pasmanteria czyli  guziki, o których nie wie nawet Twój Partner
11.45Skróty czyli AFL, ASR, ESP czy BAS, ACC, APP w praktyce
12.45Lunch
13.30Żyrandol; imitacja jazdy pod wpływem alkoholu, jazda z maskarą w ręku, pisanie smsa w trakcie jazdy
14.30Małe szaleństwo; babski wypad, pakowanie bagażu, parkowanie z bagażnikiem na haku i inne.
15.30To już?, czyli certyfikaty, podsumowanie, komu pomogłam
Proszę śledź i polub nas:
Shopping Cart
Scroll to Top