Cofidis partnerem De Varsovie a Paris!

Witamy nowego Partnera De Varsovie à Paris! \"🚴\". Jest nim Cofidis Polska!
Cofidis ufundował na początek 10 rowerów. Będą pomagać nam podczas BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy 2024. Na stoisku Cofidis (poziom 0) możecie nas wesprzeć wykręcając kilometry. Każdy przejechany kilometr to dodatkowa cegiełka na zakup rowerów dla dzieci z domów dziecka. Cegiełki te przekaże Cofidis Polska. Włącz się do akcji i spełnij dziecięce marzenia!
Co to Cofidis?
Cofidis to francuska grupa finansowa z 40-letnim doświadczeniem na europejskim rynku finansowym i od 16 lat na rynku polskim. Zatrudnia 5.700 pracowników w 9 krajach: Francji, Belgii, Hiszpanii, Portugalii, Włoszech, Czechach, Słowacji, na Węgrzech i w Polsce. Głównym akcjonariuszem Cofidis Group jest Crédit Mutuel Alliance Fédérale – jeden z największych banków francuskich, który jest gwarantem stabilności finansowej Grupy.
Cofidis Group to silny europejski gracz na rynku finansowym, z rozpoznawalną marką, opierający swój model biznesowy na trzech filarach: kredytach dostępnych w kanale bezpośrednim, w kanale partnerskim oraz na ubezpieczeniach.
CSR
Fani kolarstwa kojarzą Cofidis z projektem Cofidis cycling team. Wszystkie podmioty Cofidis w Europie sponsorują wyścigi lub wydarzenia związane z kolarstwem. Cofidis Polska jest oficjalnym sponsorem Tour de Pologne, Cofidis France – Le Tour de France, Cofidis Hiszpania – La Vuelta, a Cofidis Włochy – Giro d\’Italia. Cofidis utworzył kobiecą drużynę kolarską. Stworzyli też ośrodek sportu dla osób niepełnosprawnych, w którym parasportowcy mogą uprawiać swój sport na najwyższym poziomie i w najlepszych warunkach.
Proszę śledź i polub nas:
Shopping Cart
Scroll to Top