Programy 2018

Lista programów dedykowanych prowadzonych przez Fundację

 • POLSKAED - Kampania Fundacji Drogi PL

  POLSKAED®

  Projekt powszechności defibrylatorów w miejscach publicznych. Masz 4 minuty, aby przyjść z pomocą. Innowacja zarządzania urządzeniami. Nie musisz mieć sztabu bhpowców. Nie musisz być ratownikiem, aby pomóc. Wystarczy czytać obrazki.

 • od skutera do Harleya - Kampania Fundacji Drogi PL

  od Skutera do Harleya 2018

  Projekt skierowany do kandydatów na prawo jazdy kategorii AM. Edukacja powiązana z konkursem wiedzy. Harleyowcy przekazują wiedzę, policjanci egzaminują. Fundacja nagradza. Nagroda główna: skuter.

 • 4 Warszawski Tydzień Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego - Kampania Fundacji Drogi PL

  4 WTBRD

  Warszawski Tydzień Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego to 7 imprez w 7 dni. Każda inna, każda dla innego. Zobacz imprezy i dołącz do nas.

 • CSR 2018 - kampanie odpowiedzialnego społecznie biznesu Fundacji Drogi PL

  CSR 2018

  Fundacja aktywnie angażuje siei wspiera wszelkie działania promujące społeczną odpowiedzialność biznesu. Szczególnie chętnie promujemy wszelkie działania mające na celu zwiększenie bezpieczeństwa w przestrzeni publicznej. Dołącz do nas i zostań naszym partnerem na drodze do bezpieczniejszego jutra!

 • Śląskie Forum Elektromobilności - Kampania Fundacji Drogi PL

  ŚFE 2018

  Śląskie Forum Elektromobilności to projekt zamiejscowy przygotowany wspólnie z Burmistrzem Szczyrku, Zarządem Okręgowym PZM w Katowicach i Cieszyńskim Klubem Motorowym. Dwudniowa konferencja poświęcona pojazdom elektrycznym. Bądź partnerem.

 • Światowy Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych - Kampania Fundacji Drogi PL

  WDR

  Światowy Dzień Pamięci Ofiar Wypadków Ruchu Drogowego ustanowiony przez Organizację Narodów Zjednoczonych. Tak było rok temu – zobacz wideorelację z wydarzenia.