• image

Konkurs „Na Majówkę”

Zapraszamy do udziału w naszym majówkowym konkursie z nagrodami!

Po Warszawie pięćdziesiątką? Nie da się? Sprawdź! 11 maja rusza konkurs Fundacji „Drogi Mazowsza”, którym udowodnimy na antenie RDC, że jest to możliwe.

Konkurs podzielony na dwa etapy: 1 etap to eliminacje na antenie Radia polegające na weryfikacji wiedzy z zakresu zasad ruchu drogowego. Pytania przygotowane przez organizatorów konkursu.

2 etap to praktyczna jazda po mieście – każdy z trzech finalistów otrzyma samochód od VW Zasada do wyłącznej dyspozycji na 10 dni. Osoba, która na podstawie wskaźników aplikacji mobilnej ForDrivers osiągnie najlepszy wynik w trakcie 2 etapu wygrywa nagrodę główną – 2 bilety na wyścigi samochodów klasy turystycznej na torze LAUSITZRING w Niemczech, w dniach 3-5 czerwca 2016 wraz z 2 noclegami w pokoju 2 osobowym. Nagrodę ufundowała „Dekra Polska”.

Partnerami konkursu są: Polskie Radio RDC, Volkswagen Zasada, Dekra Polska, firma Drogi Mazowsza, Polski Związek Motorowy, Automobilklub Polski oraz forDrivers.

  • For Drivers

  • fordrivers

  • Volkswagen Sobiesław Zasada Warszawa

  • Automobil Klub Polski

  • Polski Związek Motorowy

  • DEKRA

WARUNKI UDZIAŁU W KONKURSIE

Osoba musi mieć ukończone 18 lat i posiadać prawo jazdy od przynajmniej 5 lat. Uczestnik musi mieszkać na terenie Warszawy (nie Józefosław, nie Sulejówek, nie Łomianki) oraz posiadać smartfona z systemem operacyjnym android. Laureaci eliminacji muszą w dniu 13 maja pobrać i zarejestrować się na platformie forDrivers, na której będziemy monitorować jazdę zgodną z przepisami. Jazda ma odbywać się w Warszawie, w terenie zabudowanym, z dozwoloną prędkością. Każdy uczestnik finału będzie zobowiązany przejechać dziennie nie mniej niż 5 km. Zwycięzcą zostanie osoba, która uzyska najwyższy poziom bezpieczeństwa jazdy, jednakże na poziomie nie niższym niż 85% przy minimalnym dystansie 25 km przez cały okres konkursu. Gdyby okazało się, że wszyscy osiągną ten sam poziom, to sprawdzimy liczbę poprawnie udzielonych odpowiedzi w trakcie eliminacji oraz czas ich udzielenia.

Laureat drugiego miejsca otrzyma dwa podwójne zaproszenia klasy VIP na Rajd Polski w Mikołajkach 2-3 lipca 2016 r. (bez noclegu) od Polskiego Związku Motorowego. Trzecie miejsce zostanie nagrodzone pięcioma godzinami jazdy doszkalającej na torze Automobilklubu Polski na Bemowie.

Adam Sobieraj

Posted in:

Dodaj komentarz